Nawigacja

Internet T-mobile opinie konsumentów

Internet domowy T Mobile. Opinie i przegląd oferty 2020.

internet t mobileDwanaście milionów zarejestrowanych numerów sytuuje T-mobile na czwartym miejscu najpopularniejszych operatorów sieci komórkowych w Polsce. Podobnie jak konkurenci, T-mobile kieruje swoją ofertę do szerokiego grona odbiorców, dostarczając im szereg usług telekomunikacyjnych, w tym dostęp do Internetu. Tak samo, jak Plus i Play, T-Mobile stara się nadążać za trendami i uwzględniać zarówno użytkowników telefonów, jak i użytkowników Internetu. W efekcie, w katalogu T-Mobile znajdziemy interesującą listę ofert internetu domowego i mobilnego. Czy warto skorzystać z T-Mobile? T-mobile uchodzi za jednego z droższych operatorów, jednak, jak zobaczycie w naszym artykule, pod względem jakości i zakresu usług internetowych jego propozycja należy do najciekawszych na rynku.

Internet T-Mobile opinie o ofercie.

T-Mobile zapewnia swoim klientom mnogość opcji do wyboru – trzeba uczciwie przyznać, że pod tym względem faktycznie bardzo się wyróżnia. Oferta dostępu do Internetu dzieli się na cztery główne segmenty, które uwzględniają:

 • Internet światłowodowy,
 • Internet mobilny,
 • Internet domowy,
 • Internet na kartę.

W każdym segmencie znajdziemy szereg zróznicowanych propozycji, dzięki którym T-mobile zaskarbiło sobie tak przychylne opinie. T-mobile śmiało można nazwać liderem rynku telekomunikacyjnego pod względem elastyczności i dostosowania oferty do potrzeb swoich klientów.

Internet światłowodowy T-Mobile.

Katalog T-Mobile otwiera nowoczesna i szybko się rozwijająca sekcja internetu światłowodowego. Internet światłowodowy cieszy się dużym zainteresowaniem z uwagi na stabilne połączenia gwarantujące bardzo szybkie prędkości przesyłu danych. Niestety, infrastruktura światłowodowa w Polsce jest wciąż w powijakach i w wielu miejscach nie jest jeszcze dostępna. Obecnym liderem, jeśli chodzi o Internet światłowodowy, jest bezdyskusyjnie Orange, jednak T-Mobile także ma coś ciekawego do zaoferowania.
Na oficjalnej stronie internetowej operatora można sprawdzić dostępność usługi światłowodowej w swoim miejscu zamieszkania. Jeżeli znajdujemy się w jej zasięgu, wówczas pojawiają się następujące możliwości do wyboru:

 • 100 Mb/s za 59 złotych abonamentu miesięcznie,
 • 300 Mb/s za 69 złotych abonamentu miesięcznie,
 • 900 Mb/s za 89 złotych abonamentu miesięcznie.

 

Ponadto T-Mobile posiada obecnie ofertę specjalną – pakiet Internetu światłowodowego z dostępem do Netflixa. Jeśli zdecydujemy się na pakiet specjalny, wówczas oferta prezentuje się tak:

 • do 100 Mb/s za 69 złotych miesięcznie + Netflix, plan podstawowy,
 • do 100 Mb/s za 78 złotych miesięcznie + Netflix, plan standard,
 • do 300 Mb/s za 97 złotych miesięcznie + Netflix, plan premium.

 

Oczywiście warunkiem wykupienia pakietu Internetu światłowodowego z Netflixem jest dostępność światłowodu z T-Mobile w miejscu zamieszkania klienta.

Internet mobilny. T-mobile

Jeżeli chodzi o internet mobilny T-Mobile, opinie są podzielone. Niektórzy użytkownicy zwracają uwagę na niewielkie limity, jednak naszym zdaniem są to opinie przesadzone. Oferta internetu mobilnego jest w T-Mobile bardzo bogata i bez wątpienia zasługuje na uwagę.
Podobnie jak u konkurencji, także w T-Mobile możemy podpisać umowę na Internet mobilny w dwóch trybach: z urządzeniem i bez urządzenia.

Internet mobilny bez urządzenia w T-mobile

Jeżeli decydujemy się na opcję podpisania umowy bez urządzenia, wówczas mamy do wyboru tylko trzy rodzaje umowy.

 • 25 gigabajtów za 25 złotych,
 • 30 gigabajtów za 27 złotych.
 • 50 gigabajtów za 35 złotych.

Można zauważyć, że wyższe limity są znacznie korzystniejsze finansowo i najtańsza opcja – 25 gigabajtów za 25 złotych – jest w zasadzie nieopłacalna. Każdą z tych umów podpisuje się na 24 miesiące, czyli na dwa lata.

Internet mobilny z urządzeniem.

T-Mobile zdecydowanie kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych internetem mobilnym z urządzeniem. W tej kategorii znajdziemy znacznie więcej propozycji.
Do wyboru mamy trzy rodzaje urządzeń: modem albo router, tablet albo komputer. W wersji podstawowej możemy podpisać umowę na 24 miesiące, jednak w przypadku oferty na tablet i komputer dostępne są umowy na 36 miesięcy.

W ofercie Internetu mobilnego z modemem mamy dwie opcje:

 • 30 gigabajtów za 29 złotych,
 • 50 gigabajtów za 39 złotych.

W przypadku Internetu z tabletem ceny są nieco wyższe, a wybór limitów mniejszy. Wszystkie trzy dostępne opcje zakładają miesięczny pakiet danych o rozmiarze 50 gigabajtów, a opłata miesięczna wynosi 49, 69 lub 99 złotych, w zależności od tego, jaki sprzęt wybierzemy. Przy umowie trzyletniej możemy się zdecydować na ofertę pakietu 50 gigabajtów za 49 lub 69 złotych.

Dokładnie tak samo prezentuje się oferta internetu mobilnego z komputerem. Także i tutaj dostępny jest jedynie pakiet 50 gigabajtów za 49, 69 lub 99 złotych przy umowie dwuletniej. Przy opcji trzyletniej możemy wybrać umowy za takie same kwoty.
Warto odnotować, że oferta Internetu mobilnego T-Mobile zakłada swobodny wybór urządzenia i konkretnego jego typu. Nie jesteśmy skazani na jeden, ściśle określony rodzaj modemu albo jeden komputer. Klient może wziąć urządzenie domyślnie powiązane z ofertą, bądź samodzielnie wybrać inne spośród kilku dostępnych możliwości.

Internet domowy T-Mobile.

Nadszedł czas, by przejść do tej części oferty T-Mobile, która budzi największe zainteresowanie naszych czytelników, a więc do sekcji Internetu domowego. Tutaj mamy do wyboru tylko jeden typ umowy – z routerem na 24 miesiące.
Dostępne są trzy wersje Internetu domowego T-Mobile:

 • 100 gigabajtów za 59 złotych,
 • 200 gigabajtów za 69 złotych,
 • 300 gigabajtów za 79 złotych.

Co więcej, przy podpisaniu umowy możemy zdecydować się na usługę dodatkową, jaką jest dostęp do platformy Netflix.
Tak samo, jak w ofercie Internetu mobilnego, możemy samodzielnie określić model routera, który chcemy mieć w domu. Warto również zauważyć, że w tej sekcji dostępny jest nielimitowany internet domowy T-Mobile. Opinie na ten temat są pełne sprzecznych informacji, dlatego wyjaśniamy: w dowolnym momencie możemy dokupić ofertę T-Mobile bez limitu, z telefonem lub bez, jednak nie jest ona dostępna domyślnie. Można ją dokupić dopiero po podpisaniu podstawowej wersji umowy.

Internet T-Mobile na kartę.

Na samym końcu przyjrzymy się ofercie Internetu na kartę. Obecna oferta T-Mobile proponuje starter w cenie pięciu złotych z 7 gigabajtami limitu. Każde doładowanie konta przedłuża jego ważność o 30 dni, a gigabajty się kumulują. Włączenie oferty jest bardzo proste: wystarczy kupić starter, zarejestrować numer, włożyć kartę do urządzenia, z którego będziemy korzystać, a oferta włączy się sama.

Przy każdym doładowaniu otrzymujemy bonusowe, darmowe gigabajty, których ilość jest uzależniona od kwoty samego doładowania. Im wyższe doładowanie, tym większy bonus. Przy doładowaniu za 5 złotych otrzymamy raptem 2 gigabajty bonusu, ale przy doładowaniu za 200 złotych (lub więcej) otrzymamy, poza podstawowymi gigabajtami, jeszcze 11 darmowych gigabajtów!

Czy warto korzystać z oferty T-Mobile? Opinie redakcji i podsumowanie.

Powyższy przegląd wskazuje wyraźnie, że telekomunikacyjny potentat stawia na elastyczność i personalizację oferty. Klient ma duży wybór zróżnicowanych umów, których ceny można uznać za korzystne i nie tak drogie, jak to się czasami przedstawia w różnych analizach. Zdecydowanie najlepiej wypada oferta Internetu domowego i Internetu na kartę. Internet mobilny T-Mobile nie należy do najtańszych na rynku, jednak nieco zbyt niskie limity (co jest kwestią oczywiście bardzo względną i subiektywną) są wynagradzane różnorodnością możliwości i swobodą wyboru urządzeń dołączanych do umowy.

W naszej opinii T-Mobile nie jest może liderem w branży polskich dostawców Internetu, jednak zasługuje na uwagę. Oferta T-Mobile w szczególności powinny zainteresować się osoby, które nie potrzebują wysokich limitów, za to cenią sobie swobodę i elastyczność. T-Mobile pozwala im wybrać dokładnie taką umowę, która w pełni spełnia ich oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone z myślą o Tobie! Wszelkie prawa zastrzeżone @2020 TopInternet.pl.